خدمات اصلی ما

تولید

شرکت تجاری بازرگانی تاج گستر کیان مفتخر به تولید انواع محصولات نظیر خرمای مضافتی، کلوته و گاردیل، برگه خشک شده سیب، کیوی، پرتقال، چای، پسته، میوه گل نسترن و … می‌باشد.

واردات

شرکت تجاری بازرگانی تاج گستر کیان مفتخر به واردات انواع محصولاتی است که کشور ایران به آن نیاز داشته و یکی از مهمترین وجه تمایز آن، پایبند بودن به تعهدات از قبیل کیفیت کالا، زمان تحویل، حمل کالا و انجام امورات گمرکی برای جلب رضایت مشتریان محترم است. شرکت تجاری بازرگانی تاج گستر کیان نزدیک به یک دهه است که به صورت تخصصی در زمینه واردات انواع کالا شامل: مواد غذایی، حیوانی و نباتی، انواع چوب ، کاغذ و همچنین محصولات پلاستیکی، شیمیایی و دارویی فعالیت دارد.
در ضمن این شرکت آمادگی خود را جهت واردات محصولات سفارشی مشتریان محترم اعلام می‌دارد.

صادرات

شرکت تجاری بازرگانی تاج گستر کیان مفتخر به صادرات انواع محصولاتی بوده که کشور ایران توانایی تولید و صادرات آن را به دیگر کشورها داشته است.
این شرکت با توجه به سابقه چندین ساله در زمینه صادرات فرآورده های نفتی، محصولات دریایی، انواع فرش، مواد غذایی و محصولات پتروشمیی و … تجربیاتی دارد که می تواند شما عزیزان را در هر زمینه ای برای صادرات محصولات خود راهنمایی کند.
با توجه به انواع شعب و شرکت‌های مرتبط در سراسر دنیا، شرکت تجاری بازرگانی تاج گستر کیان توانایی جذب مشتری برای محصولات شما را در سراسر دنیا دارد و می‌تواند به سادگی در زمینه‌های مختلف بازاریابی کرده و به شما مشتریان عزیز مشاوره بدهد.

مشاوره و خدمات

شرکت تجاری بازرگانی تاج گستر کیان در راستای ماموریت شرکتی خود کلیه امور مربوط به مشاوره و خدمات بازرگانی، واردات، صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور را به مشتریان ارایه می نماید.

برخی از محورهای مشاوره و خدمات ما به صورت زیر است:

  • ترخیص کالا درکمترین زمان و با کمترین هزینه در کلیه گمرکات کشور
  • ترخیص قطعی و موقت کالاهای وارده توسط پیمانکاران داخلی
  • ترخیص سریع کالا به صورت حمل یکسره
  • مشاوره‌های بازرگانی در زمینه تهیه و تنظیم اسناد تجارتی کالا

در مورد خدمات ویژه و خصوصی تولید، صادرات و واردات با ما در ارتباط باشید